TazedirektDaha iyi bir deneyim için mobil uygulamamızı indirin.Uygulamayı Aç
Reyonları Gez

Organik Roka 1 demet, Tazedirekt

Organik Roka 1 demet

  Balığın ekürisi, salataların olmazsa olmaz lezzeti organik roka, Kurtdoğmuş Köyü’nden, üreticisinden alınıp, sofralarınıza konuk oluyor. Kahvaltılarda üstüne biraz limonla taze taze tüketmek de, salatalarda balzamik sirke eşliğinde servis etmek de ayrı birer keyif. Diğer yeşil yapraklılar gibi organik rokanın da antioksidan deposu olduğunu da unutmamak lazım! İyisi mi, sofralardan eksik etmemeli. Tazecik, mis kokusu ile organik roka, Tazedirekt ile mutfaklarınızda!

  6,95 TLKDV dahil

  Buzdolabında muhafaza ediniz.

  Organik meyve ve sebzelerde öncelikli olarak dikkate aldığımız kriterler, organik yetiştirilme tekniklerine bağlı kalınmış ve koku, aroma, tat bakımından zengin olmasıdır. Dış kabuğunda irili ufaklı olan zararsız lekelenmeler bulunabilir, görünüş olarak orantısız olabilir. Organik meyve ve sebzeleri sık aralıklarla satın alıp, hızlı tüketmenizi tavsiye ederiz

  ROKA SALATASI

  Malzemeler:

  ½ Demet Organik Roka
  10 Adet Kiraz Domates
  1/2 Adet Limon
  2 Diş Rende Sarımsak
  1 Yemek Kaşığı Zeytinyağı

  Yapılışı:

  Organik rokaları yıkayıp, iki-üç parmak kalınlığında dilimleyin. Domatesleri ikiye bölün. Sarımsakları döverek, limon ve zeytinyağı ile karıştırın. Sosu domates ve rokanın üzerine dökerek servis edin. Bu lezzet, özellikle balık sofralarına çok yakışacak.