TazedirektDaha iyi bir deneyim için mobil uygulamamızı indirin.Uygulamayı Aç

Teslimat Bölgelerimiz

Taze gıda teslimatında soğuk zincirin kırılmamasına ve memnuniyetinize çok önem verdiğimiz için, siparişlerinizi bizzat kendimiz teslim ediyoruz! Bizden başka kimsenin siparişinize dokunmasına izin vermiyoruz.

Şipariş teslimatlarını sadece İstanbul içerisinde gerçekleştiriyoruz. İstanbul Avrupa yakasında Çatalca, Silivri, Sultangazi ve Arnavutköy ilçeleri teslimat alanımıza dahil değildir. Anadolu yakasında ise Şile ve Adalar ilçelerini dışında her yere teslimat yapabiliyoruz. Fakat teslimat bölgelerimizin genişlemesi için taleplerinizi önemsiyoruz! Bulunduğunuz yere gönderim yapmamız veya her türlü soru ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat Saatlerimiz

Yüksek yaşam temponuzda size kolaylık sağlamak adına, hafta içi saat 22:00'a, hafta sonu saat 18:00’a kadar uzanan esnek teslimat saatleri ile teslimat yapıyoruz. Siparişinizi kendi seçtiğiniz zaman aralığında teslim alabilirsiniz. Teslimat aralıkları 4 saatliktir. Örneğin Perşembe günü 18:00 - 22:00 arasını seçerek verdiğiniz sipariş size bu 4 saat içerisinde mümkün olan en erken saatte teslim edilecektir.

Teslimat saatleri:

Hafta arası 14:00 - 18:00 ve 18:00 - 22:00

Haftasonu 10:00 - 14:00 ve 14:00 - 18:00

Teslimat Ücretlerimiz

Sipariş alt limitimiz 60 TL ve teslimat ücretimiz 5,90 TL’dir. 200 TL ve üzeri siparişlerinizden teslimat ücreti alınmamaktadır.