TazedirektDaha iyi bir deneyim için mobil uygulamamızı indirin.Uygulamayı Aç
Reyonları Gez

Suda Çözünebilir Propolis Damlası 20 ml, Beeo

Suda Çözünebilir Propolis Damlası 20 ml

  Türkiye'nin ilk izlenebilir sözleşmeli üretim modeli ile propolis, bal, arısütü ve polen üreten Bee'o, ürünlerini İstanbul Teknik Üniversitesi'nde yer alan laboratuvarlarında üretim ve paketleme aşamasında çok sayıda testten geçirerek kontrol ediyor, uzman bilgi ve birikimi sayesinde en saf haliyle sizlere ulaştırıyor. İçeriğinde yer alan polifenoller, terpenoidler, amino asitler, uçucu organik asitler, ketonlar, kumarin, kuinonlar, vitamin ve mineraller sayesinde suda çözünebilir forma kavuşturuluyor. Doğrudan suya ilave ederek tüketebileceğiniz Bee'o Suda Çözünebilir Propolis Damlası ile doğadan gelen şifayı keşfedin. Suda çözünür propolis damlanın yetişkinlerde günde 20 damla, çocuklarda 10 damla olarak su, süt, meyve suyu vb. içeceklere damlatılarak tüketilmesi uygundur. Etkilerinden faydalanabilmek adına düzenli olarak her gün tüketilmesini faydalı olacaktır

  59,90 TLKDV dahil

  Alerjen uyarısı: Arı ürünleri, yüksek alerji riski taşıyan kişilerde alerjik bir etkiye sebep olabilir.

  Suda çözünür propolis damlanın yetişkinlerde günde 20 damla, çocuklarda 10 damla olarak su, süt, meyve suyu vb. içeceklere veya bala, yoğurda damlatılarak tüketilmesi uygundur. Etkilerinden faydalanabilmek adına düzenli olarak her gün tüketilmesini faydalı olacaktır.

  Propolis Hakkında

  Propolis arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladıkları çok güçlü antioksidan ve antimikrobiyal etkilere sahip tamamen doğal bir arı ürünü. Propolisin antioksidan etkisi nar suyu ile karşılaştırdığında, nar suyundan tam 80 kat daha güçlü antioksidan etkiye sahip olduğu ortaya konulmuştur. Propolis virüs ve bakterileri yok ederek vücudun hastalıklarla savaşmasına yardımcı olur. Düzenli tüketildiğinde bağışıklığı güçlendirerek hastalanma sıklığının azalmasına yardımcı olur. Bunun yanı sıra, propolisin solunum sistemi rahatsızlıklarında, ağızda çıkan yaralar, aftlar, uçuklarda, mide bağırsak rahatsızlıklarında kullanım alanının bulunduğu ve kansere karşı etkilerinin de olduğu yapılan bilimsel çalışmalar ile ortaya konulmuştur. Ayrıca, yapılan bilimsel çalışmalar ile vücutta sağlıklı ve canlı hücre sayısını arttırdığı da gösterilmiştir.

   

  Suda Çözünür damla propolis ile Propolis damlanın farkı nedir?

  Propolis damlanın içerisinde %20 oranında saf propolis bulunmaktadır. Suda çözünür özellikte değildir. Bu yüzden, bal, yoğurt veya bir parça ekmeğin üzerine damlatarak tüketmeniz tavsiye edilmektedir..Suda çözünür propolis damla ise bileşiminde %10 oranında saf propolis içerir. Suda çözünür özelliğinden dolayı doğrudan su ile karıştırarak tüketebilirsiniz. Ayrıca bu ürünü çaya, süte, meyve sularına vb. damlatarak da kullanabilirsiniz.

  %10 oranında saf propolis içerir. Propolis miktarı standardize edilmiştir. 

  Ürünü kuru bir ortamda, oda sıcaklığında (yaklaşık 22°C) saklayınız, daha yüksek sıcaklıktan koruyunuz.