TazedirektDaha iyi bir deneyim için mobil uygulamamızı indirin.Uygulamayı Aç
Reyonları Gez

Propolis Damlası 20 ml, Beeo

Propolis Damlası 20 ml

  Türkiye'nin ilk izlenebilir sözleşmeli üretim modeli ile propolis, bal, arısütü ve polen üreten Bee'o, ürünlerini İstanbul Teknik Üniversitesi'nde yer alan laboratuvarlarında üretim ve paketleme aşamasında çok sayıda testten geçirerek kontrol ediyor, uzman bilgi ve birikimi sayesinde en saf haliyle sizlere ulaştırıyor. Propolis, arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladığı reçinemsi bir madde olup, antioksidan özelliğe sahip flavonoidler ve fenolik bileşikleri doğal olarak içermektedir. Bu damla formlu ürünle propolisin sağlığını keşfedin. Propolis damlanın yetişkinlerde günde 20 damla, çocuklarda 10 damla olarak bala, yoğurda veya ekmeğe damlatılarak tüketilmesi uygundur. Etkilerinden faydalanabilmek adına düzenli olarak her gün tüketilmesini faydalı olacaktır.

  59,90 TLKDV dahil

  Uyarı: Arı ürünlerine karşı alerjisi olan bazı hassas kişilerde alerjik bir etkiye sebep olabilir.

  Propolis damlanın yetişkinlerde günde 20 damla, çocuklarda 10 damla olarak bala, yoğurda veya ekmeğe damlatılarak tüketilmesi uygundur. Etkilerinden faydalanabilmek adına düzenli olarak her gün tüketilmesini faydalı olacaktır.

  Alerjen uyarısı: Arı ürünleri, yüksek alerji riski taşıyan kişilerde alerjik bir etkiye sebep olabilir.

  Propolis Hakkında:
  Propolis arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladıkları çok güçlü antioksidan ve antimikrobiyal etkilere sahip tamamen doğal bir arı ürünü. Propolisin antioksidan etkisi nar suyu ile karşılaştırdığında, nar suyundan tam 80 kat daha güçlü antioksidan etkiye sahip olduğu ortaya konulmuştur. Propolis virüs ve bakterileri yok ederek vücudun hastalıklarla savaşmasına yardımcı olur. Düzenli tüketildiğinde bağışıklığı güçlendirerek hastalanma sıklığının azalmasına yardımcı olur. Bunun yanı sıra, propolisin solunum sistemi rahatsızlıklarında, ağızda çıkan yaralar, aftlar, uçuklarda, mide bağırsak rahatsızlıklarında kullanım alanının bulunduğu ve kansere karşı etkilerinin de olduğu yapılan bilimsel çalışmalar ile ortaya konulmuştur. Ayrıca, yapılan bilimsel çalışmalar ile vücutta sağlıklı ve canlı hücre sayısını arttırdığı da gösterilmiştir.
   

  Suda Çözünür Damla Propolis ile Propolis damlanın farkı nedir?

  Propolis damlanın içerisinde %20 oranında saf propolis bulunmaktadır. Suda çözünür özellikte değildir. Bu yüzden, bal, yoğurt veya bir parça ekmeğin üzerine damlatarak tüketmeniz tavsiye edilmektedir..Suda çözünür propolis damla ise bileşiminde %10 oranında saf propolis içerir. Suda çözünür özelliğinden dolayı doğrudan su ile karıştırarak tüketebilirsiniz. Ayrıca bu ürünü çaya, süte, meyve sularına vb. damlatarak da kullanabilirsiniz.

   

  %20 oranında saf propolis içerir. Propolis miktarı standardize edilmiştir.

  Ürünü kuru bir ortamda, oda sıcaklığında (yaklaşık 22°C) saklayınız, daha yüksek sıcaklıktan koruyunuz.