TazedirektDaha iyi bir deneyim için mobil uygulamamızı indirin.Uygulamayı Aç
Reyonları Gez

Çipura 800/1000 g , Tazedirekt

Çipura 800/1000 g

  Az kılçıklı ve dolgun bir et yapısına sahip olan çipura, genellikle Akdeniz ve Ege kıyılarında yayılım gösteren bir türdür. Levrek gibi yağlı bir balık olma özelliği de taşıyan çipura, ızgarada pişirilmesinin yanında, fırında ve tavada da pişirilmeye uygundur. Kolay pişiriliyor olmasının yanında oldukça da lezzetli bir balık olan bu tür için, siparişinizi vermeden önce Ek Bilgiler ve Porsiyon Bilgisi'ne de bakmanızı öneririz.

  49,90 TLKDV dahil

  Bu ürün 800-1000 gr arasında bir adet olarak gönderilmektedir.

  Belirtilen fiyat 1 kg balık için geçerli olup, sizin için özenle seçeceğimiz balığın gerçek gramajına göre fiyat değişikliği olabilecektir. İlgili fiyat değişikliği sipariş tutarınıza yansıyacaktır. Ek bilgilerde belirtilen özel talepleriniz ile oluşabilecek gramaj değişiklikleri fiyata etki etmemektedir.

  Karadeniz ve İzmir'deki çiftliklerde yetişen kültür balıklarımız temizlenmiş olarak teslim edilmektedir.

  Özel taleplerinizi (kılçıkları ayıklanmış, temizlenmeden gönderilsin, filetosu çıkarılsın vs. gibi) müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

  3 gün içinde tüketmeyi planladığınız balıkları buzdolabınızın +5 C’lik bölmesinde, iki hafta içerisinde tüketmeyi planladığınız balıkları ise 0 ile 5 C’ arasında saklayabilirsiniz. Daha uzun süre ve daha korunaklı olarak balıklarınızı saklamak isterseniz eğer derin dondurucularda muhafaza etmenizi öneririz. Ortalama -18 C’lik derin dondurucularda; hamsi, sardalya gibi küçük balıklar 3 ay; orta büyüklükteki çipura, palamut, lüfer gibi balıklar 5-6 ay; daha büyük balıklar ise 6-8 ay kadar saklanabilir.