TazedirektDaha iyi bir deneyim için mobil uygulamamızı indirin.Uygulamayı Aç
Reyonları Gez

Aktif Natal Emziren Anne Çayı 200 g, Hipp

Aktif Natal Emziren Anne Çayı 200 g

  Anne sütü oluşumunu desteklemek ve annenin sıvı ihtiyacını karşılamak üzere özel olarak üretilen bu ürün ısırgan, rezene, frenk kimyonu, anason, melisa ve limon aroması içerir ve doğum sonrası kullanıma uygundur. Anason, anne sütü arttırıcı etkisinin yanı sıra sindirim sistemi üzerindeki olumlu etkileriyle spazm çözücü olarak bilinir. Mide şişkinliğine karşı önemli etkilere sahip diğer bir bitki ise frenk kimyonudur. Isırgan, insan vücudu için önemli elementler, çok sayıda vitamin ve mineral içerir. Melisa ise eski çağlardan beri sinirleri yatıştırıcı etkisi ile bilinmektedir. Bu malzemelerden oluşan sağlık deposu anne çayını güvenle tüketebilirsiniz.

  32,90 TLKDV dahil
  Şeker(g)89Karbonhidrat (g)89Doymuş yağ (g)<1
  Lif(g)<1Enerji (kcal)356Protein (g)<1
  Yağ (g)<1Sodyum(mg)<20

  Besin değerleri 100 g için geçerlidir.

  Anasonlu, rezeneli, ısırgan otlu ve kimyonlu bitki çayı

  Dekstroz, Maltodekstrin, Melisa Ekstraktı, Doğal Limon Otu Aroması, Isırgan Otu Ekstraktı, Frenk Kimyonu Ekstraktı, Anason Ekstraktı, Rezene Ekstraktı, Keçi Sedef Otu Ekstraktı.

  Açılmamaış kutuyu gün işığından uzakta serin ve kuru bir yerde muhafaza ediniz. Açılmış kutunun kapağını her bir kullanımdan sonra sıkıca kapatın. Oda sıcaklığında (25°C) temiz, kuru bir yerde saklayınız ve 3 ay içinde tüketiniz.