TazedirektDaha iyi bir deneyim için mobil uygulamamızı indirin.Uygulamayı Aç

Tazedirekt olarak, yoğun yaşam tempomuzda her şeye yetişmek ve bunca farklı görüş arasında doğru beslenme yöntemlerini bulmanın zor olduğunu biliyoruz. Siz enerjinizi kendinize ve sevdiklerinize ayırın diye, biz sizin için taze gıdaları, komşu çiftliklerimizden ve güvendiğimiz üreticilerden özenle seçiyoruz.

Yaşadığımız toprağın değerini biliyor, tazecik ve doğal gıdaları aramak için uzaklara gitmiyoruz. Anadolu’nun verimli topraklarında ürünlerin kaynağını buluyoruz, standartlarımıza uygun olanları titizlikle seçip komşu çiftliklerimiz yapıyoruz.

  • Tazedirekt yumurtalarımızı İzmir Bayındır Çınardibi Çiftlikleri’nden,
  • Tazedirekt süt ve yoğurdumuzu Bursa Demirboğa Çiftliği’nden,
  • Tazedirekt peynirlerini Ezine Bölgesinde bulunan çiftliklerden alıyoruz.

Meyve ve sebze ürünlerimizi mevsimine ve zamanına en uygun üretim bölgelerinden; tanıdığımız, bildiğimiz komşu çiftliklerimizden temin ediyoruz. Örneğin kış mevsiminde ağırlıkla Antalya’daki çiftliklerimizden temin ediyoruz. 

Domatesi Altınova ilçesindeki Ramazan Balık’ın tarlasından, patlıcanı Kemer Muratpaşa ilçesinde Yeniköy köyündeki üreticilerimiz Halil Ordu, Ali Kurt ve Ramazan Balcı’nın tarlalarından temin ediyoruz. Starking elmayı Isparta Gelendost ilçesindeki Yeniceköy mevkiinde bulunan Veli Gök’ün bahçelerinden getiriyoruz.

Bunlar dışında yörelerine has ürünleri, mevsiminde her zaman kendi yöresinden temin etmeye özen gösteriyoruz. Yerli muzu Yeşilöz mevkiindeki Hilmi Sevilgen’in muz bahçelerinden, Finike portakalını Finike’nin en güzel bahçelerine sahip üreticilerimizden temin ediyoruz.

Ayrıca organik ürünlerimizi Yalova’nın Termal ilçesi Akköy mevkiindeki üreticimiz Semra Atabey’in tarlalarından sizler için temin ediyoruz.

Bunlarla yetinmiyor sizleri yeni lezzet keşiflerine çıkarmak için tüm dünyayı geziyor ve pitayanın en lezizini Güney Amerika’dan, mozzarellanın en kalitelisini İtalya’dan, hardalın en seçkinini Fransa’dan alıyor, Tazedirekt deneyiminizi tüm dünyadaki kaliteli üreticiler ile genişletiyoruz.

 

NEDEN ETLERİMİZ BU KADAR ÖZEL?

Çıktığımız keşif yolculuğunda, dana etini İzmir Torbalı'daki et çiftliğimizde, kuzu etini ise Trakya’daki komşu çiftliklerimizde bulduk. 

Büyükbaş hayvanlarımızı İzmir'de bulunan çiftliğimizde özenle yetiştiriyoruz.

Küçükbaş hayvanlarımızı  Edirne Kalkansöğüt köyündeki Selahattin Döşlü’den, Ferhadanlı köyünden Mustafa Eken’den, Karapınar köyünden Nevzat Çarpaz’dan ve aynı kalite ile lezzeti sağlayacağını kontrol ettiğimiz komşu çiftliklerimizden temin ediyoruz.

Tüm hayvanlarımız doğal ortamlarında büyüyor ve bölgeye has otlarla besleniyor. Çiftliklerde yetişen tüm hayvanlarımızın ırkını, geçmişini ve yetişme ortamını biliyor ve kontrol ediyoruz.